שאלות נפוצות - מכללת יהב

שאלות נפוצות

קורס המבוסס על וידאו אינו מאפשר אינטראקציה מול מרצה ומציע התמודדות עצמית עם החומרים המועברים. בנוסף, חוויית ההשתתפות בקורס, ביצוע ובדיקה של משימות, הנחיה וליווי של מרצים מקצועיים ויצירת מחוייבות ללימודים. דברים אלו מובילים לתוצאות לימוד מיטביות.
קורס מקוון חי מציע את כל היתרונות של הוראה בכיתה, לרבות הצד החברתי והאינטראקציה הישירה מול המרצה, למידה, ביצוע משימות, עבודה בקבוצות ועוד אך בניגוד לקורס פרונטאלי בכיתה, מאפשר לסטודנט ללמוד בסביבת הנוחות שלו, חוסך לו זמן יקר, דלק, חניה כפי שנדרש בהגעה פיזית לכיתה וגמיש יותר בהיבטי ניהול זמן, כל מה שנדרש זה מחשב או טלפון נייד חכם ומצלמה.
מכללת יהב משתמשת בפלטפורמה אינטרנטית מהמתקדמות בעולם שנמצאת בשימוש במכללות בארה"ב. הפלטפורמה מאפשרת חיבור פשוט ע"י לחיצה על לינק. השתתפות בשיעור, התערות עם שאר המשתתפים, שאלת שאלות, פניה אל המרצה, עבודה בקבוצות עם חוויה המדמה השתתפות בכיתה פרונטאלית רק בצורה וירטואלית.
מכללת יהב מוכרת מול משרדים ממשלתיים וקהלים רלוונטיים יכולים ליהנות מההטבות המוצעים להם בהתאם לקבוצות ההשתייכות השונות.
מי שעומד בתנאי הקורס לרבות פרוייקט קורס, השתתפות בשיעורים ושאר התנאים כפי שנקבעים בהתאם לקורס ולפי פרמטרים שונים, זכאי לקבל דיפלומה ממכללת יהב בסיום הקורס.
המכללה אינה חברת השמה, יחד עם זאת, מקושרת לגורמי העסקה רלוונטיים לרבות חברות הייטק, ושמחה לעזור בחיבורים מול גופים אלו במידת האפשר.
השיעורים אינם אוסף של סרטוני וידאו, אלא שיעורים חיים מול מרצים מקצועיים בכיתות וירטואליות כדי למצות את יכולת ותוצאות הלימוד. יחד עם זאת, השיעורים החיים מוקלטים וניתן לצפות בהם בזמן החופשי כדי לרענן את הנושאים שנלמדו.
ניתן להירשם דרך האתר או בצורה טלפונית
עפ"י הגדרות משרד העבודה, להלן לינק לאתר המשרד........
מכללת יהב משתמשת באחת מהטכנולוגיות המתקדמות בעולם לכיתה וירטואלית המאפשרת התחברות פשוטה באמצעות לינק דרך מחשב שולחני, מחשב נייד, טאבלט או טלפון נייד חכם. חוויית הלימוד על היבטיה השונים מדמה כיתה פרונטאלית לרבות אינטראקציה עם סטודנטים נוספים ועם המרצים. מכללות בארה"ב משתמשות בטכנולוגיה דומה לזו.
עד שלושה ימי עסקים לפני תחילת הקורס יתאפשר ביטול בהשתתפות בקורס, ללא צורך בסיבה וזכאות להחזר מלא של הכסף.
סטודנט שיעמוד בדרישות המקצועיות של הקורס וישתתף בלפחות 85% מהקורס.
ניתן לשלם בכרטיס אשראי או בפייפל, עפ"י נוחיות הסטודנט
ניתן לשלם את הקורס עד 3 תשלומים שווים ללא ריבית